KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

hediyeatolyem.com’a kayıt olmak için kullanmış olduğunuz bilgileri (Üyeliksiz Giriş, Hızlı Alışveriş ve benzeri terimleri kapsar) kesinlikle 3’üncü taraf firma/kişi/kuruluşla paylaşılmayacaktır.

hediyeatolyem.com adresi altında yer alan Bilgi Formu / İletişim Formu alanlarına girilen bilgiler de aynı şekilde 3’üncü taraf firma/kişi/kuruluşla paylaşılmayacaktır.

hediyeatolyem.com’a kayıt olduktan sonra bize iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda tarafınıza PR – Reklam çalışmaları adı altında SMS / E-Posta ve diğer sosyal medya mecralarında Mesaj gönderilebilir. “Hesabım” menüsü altından iletişim seçeneklerinizi güncelleyebilirsiniz.

“Üyeliksiz Giriş veya Kayıt Olmadan Devam Et” seçenekleriyle oluşturulan sipariş ve üyeliklerde yukarıda belirtilen iletişim tercihleri hediyeatolyem.com bünyesine ait olup, izniniz doğrultusunda sistem üzerinden herhangi bir seçenek olmaksızın gönderime tabii tutulur. Bu durumda tarafımıza [email protected] mailinden ulaşabilir ve iletişim tercihlerinizi manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Sipariş oluştururken girmiş olduğunuz bilgilerden “AD SOYAD, TELEFON, MAIL ADRESİ, ADRES” bilgileri hariç “KREDİ KARTI” gibi hassas bilgileriniz hediyeatolyem.com sistemi gereğince görüntülenememektedir. Kişi kendi bilgilerini tarafımızdan mahkeme kararıyla dahi olsa talep edemez. Kullanmakta olduğumuz sistemsel şifreleme teknikleri nedeniyle hassas bilgiler şifrelenir ve hiçbir şekilde tekrar okunamaz hale getirilir.

hediyeatolyem.com firması tarafından isteğiniz doğrultusunda bilgileriniz değiştirilebilir veya güncellenebilir. Bunun haricinde herhangi bir değişiklik ve güncelleme söz konusu edilemez. Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve mahkeme kararı doğrultusunda hediyeatolyem.com hukuki süreçler doğrultusunda bilgilerinizi Türkiye Cumhuriyeti Yasama Organlarına verebilir.